KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759152
nr 1575 9152
W. J Hopkins, vinterlandskap. Signerad. Olja på pannå, 24x29 cm, yttermått inklusive ram: 33x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:02:17
300 kr
350 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)